logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

проводові лінії передачі з технологією АDSL - курсова робота

ЗМІСТ

Перелік скорочень………………………………………………………...3

Вступ ………………………………………………………………………4

1. Загальні відомості про побудову лінійних споруд міської телефонної мережі та аналіз технічного завдання………………………………6

1.1. Аналіз технічного завдання …………………………………………6

1.2. Загальні відомості про побудову лінійних споруд міської телефонної мережі………………………………………………………………..7

2. Визначення ємності мережі та вибір комутаційного обладнання….9

3. Визначення місця розташування комутаційної системи……..……13

4. Проектування розподільчої та магістральної мережі…………….…17

5. Електричний розрахунок лінії…………………………………….…23

5.1. Розрахунок лінії на постійному струмі та частоті 800 Гц……..…23

6. Розрахунок параметрів передачі кабелю для лінії доступу з технологією АDSL………………………………………………………..……26

7. Розрахунок параметрів взаємних впливів…………………….….…33

8. Розрахунок волоконно-оптичної з’єднувальної лінії………………35

Висновок…………………………………………………………………38

Список використаної літератури ………………………………………40

Перелік скорочень

ЛП – лінія передачі;

ПАД – пристрій абонентського доступу;

МТМ – міська телефонна мережа;

АТС – автоматична телефонна станція;

ЗС – з'єднувальна лінія;

АЛ – абонентська лінія;

СК – симетричний кабель;

КС – комутаційна система;

ОК – оптичний кабель.

-

ВСТУП

Подальший розвиток Єдиної національної мережі зв'язку України (ЄНМЗУ) потребує подальшого розвитку ліній передачі різних ступенів ієрархії – від магістральних до місцевих. Лінії передачі – це найзатратніша частина будь-якої телекомунікаційної мережі, тому під час їх проектування завжди висуваються високі вимоги щодо їх якості. Лінія передачі – невід'ємна складова будь-якої телекомунікаційної системи (ТКС), вона визначає інформаційну ємність ТКС, якість та надійність зв'язку.

Розвиток сучасних телекомунікаційних систем, цифрових електронних станцій та апаратури ущільнення охопив також один з самих консервативних елементів мережі електрозв'язку – абонентську лінію. В концепції структури мережі електрозв'язку з'явилося нове поняття – "мережа абонентського доступу" (MAД), яке об'єднує як лінію зв'язку, так і обладнання, що забезпечує передачу цифрового потоку до абонента. Мережа абонентського доступу може складатись тільки з фізичних ліній кабелів з мідними жилками.

Особливістю MAД є те, що низькочастотними лініями передаються високочастотні сигнали, тому в цих мережах необхідне забезпечення вимог електромагнітної сумісності між окремими колами в багатопарних низькочастотних кабелях.

Лінії мереж абонентського доступу називають "останніми милями", отже, це остання дільниця лінії, що поєднує абонентські пристрої з вхідними приладами комутаційних систем. В телекомунікаційних мережах присутні лінії передачі на основі як оптичних, так і металевих кабелів. Оптичні кабелі планомірно витісняють кабелі з мідними проводами, але останні поки що є незамінними на "останній милі".

Для цих мереж з симетричними кабелями розроблені технології хDSL. Останніми роками інтенсивно розвиваються технології мереж доступу з використанням оптичних кабелів – так звані пасивні оптичні мережі (passive optical network – РОN), а також гібридні технології  на основі коаксіальних та оптичних кабелів.

Мета виконання курсової роботи полягає в розширенні та поглибленні знань про проводові лінії передачі, особливості їх застосування, набуття навичок вирішення конкретних інженерних задач, ознайомлення з нормативними матеріалами реального проектування.

Завдання курсової роботи – спроектувати та побудувати міську телефонну мережу на заданому районі та розрахувати лінію доступу з технологією АDSL.

Дослідження роботи – принципи та основні закономірності побудови та проектування ліній міського телефонного зв’язку в заданому районі.

Об’єкт дослідження – міська телефонна мережа та лінії доступу з технологією АDSL.

Предмет дослідження – основні параметри та характеристики, що впливають на якість передачі сигналу по лініям міської телефонної мережі та лініям доступу з технологією АDSL.

 

Дипломные работы на заказ, Заказ дипломной работы, Диплом на заказ, Заказать дипломную работу, Заказать реферат недорого, Заказать курсовую работу, Выполнение авторских научных работ, заказать контрольную работу, решение задач, заказать реферат, Выполнение контрольных работ, Написание дипломных работ недорого, Написание контрольных работ , Написание курсовых работ, написание курсовой работы,  написание дипломных работ на заказ, Заказать дипломную работу по экономике, написание курсовых, написание рефератов, написание контрольных работ, решение задач на заказ, заказать курсовые, заказать дипломные, заказать реферат, решение примеров, решение задач по математике,  заказать дипломную работу, контрольная работа на заказ, решение контрольных, заказать отчет по практике недорого, решение задач по математике, решение задач по экономике, заказать бизнес-план, написание контрольных по праву, выполнение курсовых работ, Заказать курсовую работу по экономике,  заказать базу данных, заказать написание программы, Дипломные работы на заказ, Заказ дипломной работы, Диплом на заказ, Заказать дипломную работу, Заказать реферат недорого, Заказать курсовую работу, Выполнение авторских научных работ, заказать контрольную работу, решение задач, заказать реферат

База готовых работ: